spis treści

Dla ułatwienia.

0. skasowany

1. http://scibor1.blox.pl/html (pojawiają się wpisy w czasie równoległym)

2. http://agronauta.blox.pl/html

3. http://agronauta2.blox.pl/html

4. http://agronauta3.blox.pl/html

5.http://agronauta4.blox.pl/html

I to na razie tyle.

Miłej lektÓry;)

4 myśli na temat “spis treści

  1. Bardzo dziękuję za super lekturę!! Podziwam Pana zabawy językiem, wydaje mi się, ze między agronautą, a argonautą istnieje jakieś podobieństwo:-) Formuła ostatniej wersji bloga, jak dla mnie najlepsza -czcionka lepsza i Pana język stał się bardziej soczysty-to albo zdystansowanie do zadań albo frustracja wyrażana poprzez sarkazm i ironię?:-)) Tego bloga polecam tym, którzy sądzą, ze mleko bierze się z kartonu. Ileż trzeba mieć inwencji i różnych umiejętności by podołać tylu zadaniom,mimo postępu technicznego ,narobi się Pan nieźle, podziw i szacunek. Pozazdrościć tak bliskiego kontaktu z naturą, pewnie Pan wie, ze mnóstwo ludzi w Polsce na oczy nie widziało krowy;-)Zatem pisać ,pisać i pokazywać!!Pozdrawiam!

    Polubienie

  2. O! Wreszcie ktoś zauważył jakim frustratem jestem;) Szczerze mówiąc obecna wersja bloga jest najtrudniejsza w edycji – niedopracowanie i ciągłe awarie ze strony blox’a tylko tę frustrację pogłębiają. I urozmaicają słownictwo, zwłaszcza gdy jakiś mozolny wpis po kliknięciu „zapisz” wywołuje komunikat „ups!”. Ale potrzebowałem odmiany, dlatego porzuciłem dotychczasowe szablony. A mleko… biorę z kartonu:)

    Polubienie

  3. Z kartonu? Aż taki nowoczesny rolnik:-))),czy nie lubi jednorodnego, wyrazistego smaku mleka prosto od konkretnej krowy? Wszyscy wolą fastfoody:-))

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s