Chorsepałer

 Sny kolorowe, sny fabularne… ale od początku. Piękny dzionek wczoraj bozia dała. Suchy… bom motocyklowe rękawice założył do pojenia zwierzyńca i wreszcie mi ręce na mrozie nie zmokły;) Swaróg łaskawie oświetlił gumno tak skutecznie, że coby oślepieniu zapobiec musiałem się w stalkera zabawić:

IMG_20170210_120729

 Tego eksplorującego, nie nękającego. No jakbym jeszcze gdzieś moją arafatkę znalazł, to bym za Tuskena mógł uchodzić, choć krajobraz bardziej do Hoth niż Tatooine podobny. Niemniej jednak dzionek był pikny. Podobnie jak i noc która po nim nastała, a to za sprawą Chorsa który się zaćmił, zaśnieżył i zakomecił. Nawet to uwieczniłem na zdjęciu, o:

IMG_20170210_172506 Umówmy się, że to po prawej to ta Honda cośtam 45P jest. I że było blisko;)

Za sprawą pewnie tegoż księżyca w pełni i komety ostatnie noce marnie przespane są i sny durnowate, acz fabularne się przytrafiają. Na szczęście nie wszystkie są prorocze i niech tak zostanie. A tera mamy weekend (ja, uwielbiam go, on już tu jest, i ma mnie w…)

3 myśli na temat “Chorsepałer

  1. Wprawdzie nie uwieczniłam na zdjęciu, lecz nie spałam pól nocy bo niebo łaskawie zrobiło się bezchmurne i miesiączek najpierw tak świecił ,że szczegóły zimowego ogródka widziałam z okna, apotem ,co za magia ,co za spektakl, niby nadal świecił ale przesłaniany przez naszą Matkę, powoli przygasał,przygasał..ciemniało za oknem, a potem jaśniało, jaśniało ale tego to już mi się oglądać nie chciało bo mam to co miesiąc…Warto było nie spać bo ileż to zapowiadanych spektakli na niebie z powodu pogody przepadło:-( Miłego dnia Autorowi bloga i miłego łykendu/to nie pochodzi od łykania wody ognistej/;)))

    Polubienie

  2. Lubię się dzielić znaleziskami w necie ,jeśli będzie Pan miał czas i ochotę proponuję zajrzeć na żubryonline, lubie patrzeć na te historyczne krowy pod ochroną ,czasem się udaje zobaczyć megasceny ,jak np. stado wilków tarzające się w słomie dla żubrów. Polecam też bloga „wieśniaczki ” z wyboru ,trochę inaczej dzieli się swoimi wrażeniami z 10 letniego pobytu na wsi, blog też ciekawy Tytuł :Moja piąta pora roku.. .jola maj

    Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s