mudrider

O, taka sytuacja:

IMG_20170301_100959

Ekstrakcję błota na gumnie wczoraj czyniłem. Uzbierałem sporą kupkę za stodołą, a mimo to mam wrażenie, że udało mi się zebrać tylko to twarde co było pod błotem, bo błoto jak było, tak jest. Albo ten rok jest wyjątkowy, albo jakoś szczególnie zwracam na to uwagę:/

Przypomniało mi to dawne motocyklowe czasy, kiedy zyskałem miano Błotnego Jeźdźca, mimo, że jeździłem tylko po czarnym…

A tak w ogóle to uprzejmie informuję, że oficjalna strona Bobrowni już działa, choć jest jeszcze trochę poprawek do zrobienia.

http://www.bobrownia.pl/

Zapraszam:)

6 myśli na temat “mudrider

 1. No tak, na wsi to wcześnie wstajemy i zasiadamy do kompa:-)). Jak jest zima to musi być zimno:-)),jak jest wiosna to musi być błoto;-)) .Surrealistycznie to wygląda. Dobrego dnia życzę.

  Polubienie

 2. A ja Se myślę, że rzecz jest w niewłaściwych ciągach komunikacyjnych. Nie ma granicy pomiędzy drogą ludzką a maszynową. Ostatecznie ani traktor ani rozrzutnik guana nie muszą stać pod oknem. Czyli po prostu park maszynowy tj ciężki sprzęt trza trzymać za stodołą, zrobić tam osobny dojazd, zadaszenie. Trochę jest tego do zrobienia ale warto.

  Polubienie

 3. Toja – znać kobiecą rękę… albo głowę;) LKT – to jest stan zastany, kiedyś tak ludzie żyli. A zmiana ciągów w jakimś tam zakresie jest przewidziana, tylko na razie przekracza moje możliwości logistyczne:) No i park maszynowy jest za stodołą:)

  Polubienie

 4. O, to mamy podobnie. Błoto jak widać wszędzie takie samo. Szkoda, że to nie lato. Widziałam taplanie w kisielu, można by i w błocie

  Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s