kupa szczęścia

Ostatnio ktoś zapytał mnie co czyni faceta szczęśliwym. Pytanie tak ogólnikowe, że każda odpowiedź jest dobra i pierwsze co mi się nasunęło to: opalarka. Taka zwykła, tania, z supermarketu. Już widzę te znaki zapytania w oczach kobiet, a może i niektórych mężczyzn. Śpieszę zatem wyjaśnić. Wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuację, że zamróz zestalił nam szambo. I wybija w domostwie. No to jest problem. Frustrujący i depresjogenny. Rozwiążmy go zatem mocą rzeczonej opalarki. Przy pomocy drutu wieszamy opalarkę u wylotu problemu i włączamy ją:

IMG_20180305_113338.jpg

I idziemy na kawę. A, do pełni szczęścia potrzebna będzie również brecha. Jak już opalarka nagrzeje nam ścianę i zmiękczy szambiany sopel, kilka męskich ciosów brechą pozwoli nam udrożnić problem:

IMG_20180305_122050.jpg

Problem został rozwiązany. Możemy teraz iść do kibla i wysrać się bez stresu. A jak powszechnie wiadomo, mężczyzna po kupie jest w stanie dokonać rzeczy wielkich i wspaniałych, które uczynią go szczęśliwym.

No i jak również wiadomo, szczęście składa się ze wszystkich nieszczęść, których się nie ma;) Choć Chińczycy widzą to trochę inaczej, bo według nich jak ktoś chce być szczęśliwy, to powinien zostać ogrodnikiem. I tu jest kapitalny przykład: http://szczesliwosc.blox.pl/html

 

2 myśli na temat “kupa szczęścia

  1. No to masz śmierdzący problem jeżeli to jest szambo,czyli prosto pod uprawy ekologiczne rzekomo, na twojej kupie i do tego agroturystyka.Winszuję tym co się u ciebie zaopatrują i pomieszkują.Krystyna

    Polubienie

    1. Nie mam tego typu problemu, u mnie jest oczyszczalnia. To prawdopodobnie jest szambo. Nie zasila upraw ekologicznych. Nie ma w tym mojej kupy (swoją drogą uprawy ekologiczne powinny być wyłącznie na naturalnej kupie, inaczej nie są ekologiczne). Nie ma w tej okolicy agroturystyki. Dziękuję za powinszowania, przekażę zainteresowanym. Jednocześnie proszę przyjąć należne wyrazy. Patryk.

      Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s