Erupcja zasiedmiogórogrodzka

Jakoś ostatnimi czasy nie miałem potrzeby zadom zaglądać. Dziś Najmłodsza w ramach spaceru odkryła wulkan. W zadomnym kiblu. Znaczy się górą się ulewa. Dopadłem jedynego użytkownika tegoż przybytku i pytam:

– Widziałeś?

– Widziałem..

– Od kiedy tak jest?

– Od soboty.

– Dlaczego nic nie powiedziałeś? To gdzie ty srasz?!!

– Nigdzie.

– To gdzie sikasz?!!

– Tam – pokazuje ręką na horyzont – Daleko.

– @#$&? Mać i „pochodne” bierz się i odetkaj to $#$@&$#&…

Irracjonalność sytuacji początkowo nie pozwoliła mi zajarzyć, że przecież kibeluser w sobotę był zaginionywakcji, chyba, że miał na myśli poprzednią sobotę. Co tylko wzmogłoby rozjuszenie i na słowotoku by się nie skończyło… Inna rzecz, że człek żyjący piwem i papierosami srać nie musi.

7 myśli na temat “Erupcja zasiedmiogórogrodzka

 1. Może i bez sensu, ale wiesz jak to jest. poziom zaangażowania i odpowiedzialności zależny jest od kasy. i odwrotnie. czyli kiepsko opłacony pracownik będzie olewał wszystko na ile się da. ostatecznie poziom goowna to nie jego problem. czyż nie?

  Polubienie

 2. Ktoś nie rozumie, że na wsi funkcjonują pracownicy z gatunku „wypić i zapalić”… zaangażowanie jest chwilowe, na niczym im nie zależy a na regularnej pracy i zarobkach to już wogóle… jest i pomaga to ok, nie ma go przez tydzień – też ma być ok 🙂 i żadne pieniądze tego nie zmienią – wróci jak się skończą… 🙂 co nie zmienia faktu, że i taki pracownik się przydaje 🙂

  Polubienie

  1. W pełni się zgadzam, bo cytując klasyka „piniondze to nie wszystko”. Tu jednak nie chodziło mi o relacje praca/pieniądze czy na co kto je przeznacza, a o zwyczajny wdupizm: „zatkałem kibel, to dosram ile się zmieści a potem będę srał gdziekolwiek, a jak ktoś zauważy to się wyprę. Może się uda…”. No to się nie udało;)

   Polubienie

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s